Kontakt

Har du glemt noe/mistet noe på senteret? Kontakt Securitas på 975 59 593

 

SENTERLEDER

Marianne Thoresen-Larsen
Tel: 924 65 454
E-post: marianne.thoresen@citycon.com

DRIFTSLEDER

Edvard Haugom
Tel: 951 88 560
E-post: edvard.haugom@citycon.com

DRIFTSTEKNIKER

Thomas Hofsmarken
Tel: 958 58 349
E-post: thomas.hofsmarken@citycon.com

SECURITAS VEKTER

Tel: 975 59 593

MARKETING ACTIVATION SPECIALIST

Kristine Eknes Blom
E-post: kristine.eknes.blom@citycon.com

LEIE AV LOKALER

Kontakt Stine L. Torvaldsen i Citycon dersom du er interessert i å leie lokaler.
Mobil: 950 35 970
E-post: stine.Landgraff.Torvaldsen@citycon.com

LEIE AV STANDPLASS/POP-UP

Christian Kiilerich
988 54 431
E-post: christian.kiilerich@citycon.com